זכיתם במחיר למשתכן? כך תעצבו את הבית


המירוץ לדירה בישראל הוא אחד המורכבים בעולם. תלי תלים של מילים כבר נכתבו על יוקר המחיה ועל הקושי של זוגות צעירים להגיע לדירה משלהם.

מה שעד לפני שנים לא רבות עוד נחשב ליעד ריאלי ולאפשרות סבירה עבור רבים בישראל, הפך בשנים האחרונות ליעד כמעט בלתי אפשרי. הסיבות הכלכליות הרוחביות פחות משנות לענייננו אבל מגוון צעדים ממשלתיים כדי להתמודד עם מיתון פוטנציאלי לפני כעשור הובילו לכך שהיום האפשרות להשיג דירה בישראל היא כמעט בלתי אפשרית אלא אם עושים שלל ויתורים כואבים. 

יחד עם זאת, לפני מספר שנים הממשלה יצאה בתכנית שהקלה משמעותית על היכולת של זוגות צעירים להגיע לדירה משלהם. תכנית מחיר למשתכן נועדה בין היתר לפתור את משבר הדיור שכבר הפך למכת מדינה. כך, באמצעות מתן תמריצים לקבלנים וכן יצירת מגוון רחב של בתים ודירות ברחבי המדינה הממשלה ניסתה לפתור את משבר הדיור ולאפשר לזוגות צעירים להגיע לדירה משלהם ולממש את החלום של נכס ששייך רק להם.

עיצוב צעיר
עצבו לעצמכם את דירת החלומות, אל תתפזרו עם התקציב

גם על תכנית זו נכתבו דברי ביקורת רבים מצד כלכלנים, מתכנני ערים ומומחים בתחום אך דבר משמעותי אחד שנשכח הוא הזוגות הצעירים עצמם. בסוף, בשורה התחתונה מדובר באנשים שעבור רבים מהם זוהי הדרך היחידה להשיג דירה משלהם. ועכשיו במעבר חד מהתיאוריה לפרקטיקה – אם אתם אחד מהזוגות ברי המזל שהצליח לזכות בדירה במחיר למשתכן יש כמה פרטים חשובים שכדאי מאוד לא להזניח.

כמובן, המיקום של הדירה עצמה הוא חשוב במיוחד אך מה לגבי תחושת הבית והמשפחה שלכם? מה בכל הנוגע לעיצוב הבית? אחרי הכל אתם רוצים להרגיש כמה שיותר בבית, להגיע אל הדירה החדשה שלכם ולהתרווח על הספה או על אחת ממערכות הישיבה שבסלון, לחלוץ נעליים וליהנות מהעובדה שבשעה טובה יש לכם בית בישראל.

כמובן, בשביל עיצוב הבית יש מספר פריטים חשובים, כמו למשל השולחן בסלון ובמטבח, הכיסאות בחדרים השונים ומיטה שתהיה כמה שיותר נוחה ואורתופדית, הן עבורכם והן עבור הילדים שלכם. אבל בין שלל פריטי העיצוב האלה, אחד מפריטי העיצוב הכי מבוקשים היום בישראל הוא מערכות ישיבה. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע התשובה היא מאוד פשוטה. ישראלים אוהבים לארח ואנחנו אוהבים גם להשוויץ בשפע שלנו ולהראות לכולם שעשינו את זה. מערכות ישיבה בין היתר משדרות את זה בדיוק.  הרי אין כמו לחכות שקרובי המשפחה והחברים יגיעו ועד אז להתרווח ולהמתין להם בישיבה נינוחה כשאתם מוכנים לאירוח.

מלבד זאת, מערכות ישיבה טובות במיוחד לזוגות צעירים, וזאת בזכות זמן האיכות המשפחתי שהן יכולות לאפשר. באמצעות הישיבה עליהן ניתן לתכנן את הישיבה בחלל הסלון כך שכל בני הבית יהיו בתקשורת אחד עם השני כאשר אתם יושבים לסלון וצופים בטלוויזיה למשל או קוראים ספר או עיתון במהלך סוף השבוע. חשוב מאוד, כאשר אתם בוחרים מערכת ישיבה לוודא שהיא עשויה כמובן מחומרים איכותיים ומעיצוב שמתאים לטעם שלכם. יש מגוון רחב של מוצרים בתחום הזה, ולכן כדאי מאוד לוודא שיחד עם הכניסה לבית החדש שלכם, בשעה טובה, אתם מתאימים אליו את העיצוב המושלם ומערכת הישיבה שמתאימה לכם בדיוק.


השאר תגובה

Your email address will not be published.