מבצעים שיפוץ בבית? אלה חנויות הקרמיקה המומלצות


חיפוי קירות או קרמיקה למטבח? כבר לא צריך לבזבז זמן על חיפושים. אספנו עבורכם חנויות קרמיקה ורשתות מקצועיות שיספקו לכם את החומרים האיכותיים ביותר, לכל פרויקט שיפוץ ביתי

שיפוץ הבית יכול בקלות להפוך למטלה מעיקה, מתמשכת וכזו שכוללת יותר מדי ספקים ופחות מדי תוצאות. הדרך לעבור אותו בהצלחה היא באמצעות שילוב בין בעלי מקצוע מקצועיים לבין ספקים אמינים, מנוסים ועם אהבה אמיתית לתחום. ולמרות שאין לנו פתרון שיקצר את השיפוץ שלכם, לפחות בכל הקשור לקרמיקה – החלטנו לעשות לכם סדר. צפויים לבצע עבודות קרמיקה במטבח או חיפוי קירות? אלה החנויות שכדאי לכם לפנות אליהן:

שיפוץ הבית
חנויות קרמיקה שכדי לכם להכיר לשיפוץ הבית
  • קבוצת נגב – החברה שהחלה בתור נגב קרמיקה ומתהדרת כיום בשם עדכני יותר, היא הבית המוביל לפתרונות עיצוביים ושיפוץ בעשורים האחרונים. עם נגב קרמיקה לבית היא כבר לא בעיה, בזכות שילוב בין מגוון מותגים ושיטה פשוטה לבחור מה מתאיםלכם. בנגב יודעים שתהליך הבחירה של קרמיקה יכול להיות מבלבל ומעט מורכב, ולכן יצרו את שיטת הלוקים של נגב כדי לפשט אותו. אתם בוחרים בלוק והם מתאימים לכם את הקולקציה של הפריטים שמשתלבת בו. החל מארונות, דרך אביזרי אמבטיה ועד לריצופים, קרמיקה וחיפויים.
  • אלוני – באלוני תמצאו כל מה שנחוץ לשיפוץ חדר אמבטיה מושלם כמו ברזים, בידה, אמבטיות, ארונות וכיורים, נוסף לריצוף, חיפוי קירות ועוד. פתרונות החיפוי כוללים קרמיקה, גרניט פורצלן ואופציות דקורטיביות שונות, כולל קרמיקה למטבח ולחדר הרחצה שתלווה אתכם לאורך שנים.
  • קדם קרמיקה – עסק משפחתי שפועל בתל אביב ומשווק מוצרי קרמיקה, חיפוי קירות, ריצופי פרקט, ריצוף פנים וחוץ וכלים סניטריים.
  • חלמיש – חברה ותיקה שמייבאת דמי מותגים ומעצבים מובחרים מעולם הריצוף, חיפוי קירות, כלים סניטריים, ברזים ואביזרים משלימים. אולם התצוגה של החברה ממוקם בבני ברק, וניתן לקבל בו עזרה, הדרכה וייעוץ על מנת לבחור מוצרי קרמיקה שמתאימים לכל חדר.
  • איקאה – הגעתם לרכוש ציוד, ריהוט, מוצרי טקסטיל או כל פריט אחר לבית? עצרו להסתכל על פתרונות החיפוי והקרמיקה שמציעה הרשת. בסניפי איקאה תמצאו מגוון רעיונות ודוגמאות של חיפוי קירות לחלקי הבית השונים, עם הפונקציונליות, העמידות והאחריות של איקאה. 
  • בר-עמי – מקום נוסף לקבל בו השראה ולרכוש מוצרי קרמיקה מובחרים, חיפוי קירות, קרמיקה למטבח ולחדרי הרחצה. בר-עמי מייבאים פתרונות ריצוף לבית , לאמבט ולמטבח, ובאולמות התצוגה שלהם תמצאו צוות מקצועי שנהנה מעיצוב לבית בדיוק כמוכם, ובקיא בכל החידושים והטרנדים האחרונים בעולמות העיצוב ושדרוג חללים.
  • חרש – חברת עיצוב פנים שמתמחה בפתרונות עיצוביים לחדר הרחצה, חיפוי קירות במטבח, חיפוי חוץ וגינה, וכל מה שנחוץ כדי לתת לדירה חדשה תחושה של בית אמיתי. תוכלו לבחור פתרונות קרמיקה לבית בגוון, במרקם בגודל ובגימור הנחוץ לכם, במטרה לקבל תוצאות לא פחות ממושלמות.
חנויות קרמיקה מומלצות
כל החנויות שיכולות לעזור לכם בשיפוץ הבית

 


השאר תגובה

Your email address will not be published.